Denizatı Grup'a Hoş Geldiniz! Tek Tıkla Alışverişin Adresi

0532 443 80 37 | info@denizatigrup.com

polipropilen çember renkli polipropilen çember siyah
Polipropilen Çemberler
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

Manuel / Otomatik / Orjinal : Ürünlerin paketlenmesinde, EKONOMİK, KOLAY ve HIZLI uygulanabilir olmasıyla öne çıkan bir sistem elemanıdır. Pas gibi kirler oluşturmaz. Bağlama yapılırken veya sökme esnasında oluşabilecek iş kazası riski minimumdur. Bütün yarı otomatik makinelerde, full otomatik makinelerde ve manuel makinelerde kullanılabilir. Yumuşak yapısıyla koli kutukapama, hafif paletlerin bağlanması gibi alanlarda kullanılabilinir.

polyester çember polyester çember fiyatları
Polyester Çemberler
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

Çelik Çemberin doğru alternatifidir. Ağır veya hareketli yüklerin bağlanıp, sabitlenmesi amacıyla tasarlanmış, yüksek mukavemete sahip bir üründür. Pas gibi kirler oluşturmaz. Güneş ışınlarından ve hava şartlarındanetkilenmez. Bağlama yapılırken veya sökme esnasında oluşabilecek iş kazası riski minimumdur. Uygulaması sonderece kolay ve hızlıdır. EKONOMİK yönüyle de öne çıkan polyester çemberler ile ürünlerinizi güven içinde sevkedebilirsiniz. Tüm Endüstrilerde kullanıma uygundur. Full Otomatik, Şarjlı, Havalı Makinelerle ve Bukle Tokalarla bağlanabilir.

lifli ambalaj çemberi kompozit lifli çember
Lifli Ambalaj Çemberleri
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

Polipropilen ile kaplanmış yüksek mukavemetli %100 endüstriyel polyester iplerden üretilen Kompozit ambalaj çemberlerimiz ile her türlü palet,balya ve paketlemelerde güvenilir çözümler sunar. Yüksek kopma mukavemeti ve elastiki özelliği sayesinde bağlandığı yüzeylerde her zaman gergin kalması,sıcak ve soğuk hava şartlarında özelliğini kaybetmemesi,neme dayanıklılığı,kimyasallara ve güneş ışınlarına dirençli olması kompozit lifli polyester çemberleri çelik ve plastik çemberlere göre daha güvenli paketleme yapma olanağı sağlar.

Neden Lifli Çember? Bağlanan yüzeylere zarar ( çizilme,ezilme,paslanma ) vermez Kompozit lifli polyester çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar.Eldiven gerektirmez ve kaza riski içermez.Basit ve ucuz el aletleri ile kullanımı ekonomik paketleme yapmanıza olanak sunar. Tüm sektörlerde ( metal,cam,kereste,mermer,mobilya,makine,tekstil,gıda,plastik,kimya vb ) kullanabileceğiniz son derece güvenli ve ekonomik bir üründür.

çemberleme makinesi çemberleme makinesi manuel çember makinası akülü çember makinesi
Çemberleme Makineleri
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

Koli ve paket çemberlemede manuel şekilde kullanılan en sağlıklı makinalardan biridir. Çember taşıma aracına çember takılarak ve toka üzerine konularak istediğiniz yerde çemberleme yapabilirsiniz.

palet streç film palet strech film
Palet Streç Film
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

Streç film, Streç veya streç sargı, çeşitli ürünlerin hava ile olan etkileşimini ortadan kaldırmak amacıyla sarılmasında kullanılan şeffaf paketleme malzemesi ya da plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sıkıca sarıldığı nesneleri tutar. Buna karşılık ısı uygulandığı zaman küçülür ve gevşer.

koli bantı renkli koli bantı şeffaf
Koli Bantları
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

pergamin kağıdı
Pergamin Kağıtları
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

karton köşebent adana karton köşebent
Karton Köşebentler
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

oluklu mukavva adana oluklu mukavva
Oluklu Mukavva Ürünleri
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.

meyve viyolleri adana meyve viyolleri
Meyve Violleri
0 ₺ 0 ₺ Fiyat için bilgi alınız.